Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
    TV top TV info rabbit TV
--

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_223A
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
2.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_221A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
3.08:15
10:00
WI-1- 129 wyk
lato_S2_I_IO_W
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Eksploracja danych
4.08:15
10:00
WI-1- 128 wyk
S2_I_W
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Duże zbiory danych
5.08:15
10:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_220A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
6.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
S1_I_W_33
Patryk Pazura, mgr inż.
Zarządzanie informacją 2
7.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_320
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
8.08:15
10:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_213
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
9.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_330
Krzysztof Bogusławski, dr inż.
Sieci komputerowe
10.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_331
Kamil Bortko, mgr
Zarządzanie informacją 2
11.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_111B
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
12.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_213B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
13.10:15
14:00
WI-1- 128 wyk
42_PO7_Zpi_W
Magdalena Kieruzel, dr
Zarządzanie projektem informatycznym
14.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
lato_S2_I_IO_L
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Eksploracja danych
15.10:15
12:00
WI-1- 007 lab
S2_I_L_gr. 1
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Duże zbiory danych
16.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_214A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
17.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_320
Maciej Poliwoda, dr inż.
Wytwarzanie oprogramowania
18.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_311
Izabela Rejer, dr hab.
Komunikacja człowiek-maszyna
19.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_310
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
20.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_322
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
21.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_211
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
22.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_220A
Aneta Bera, dr inż.
Metody numeryczne
23.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_332
Kamil Bortko, mgr
Zarządzanie informacją 2
24.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_125A
Dariusz Burak, dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
25.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_223B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
26.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_331
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
27.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_310
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
28.12:15
14:00
WI-1- 206 wyk
lato_S2_I_IO_W
Wojciech Maleika, dr hab.inż.
Języki analizy danych
29.12:15
16:00
WI-1- 003 lab
43_PO6_Ai2_L_g
Bartłomiej Małachowski, dr inż.
Aplikacje internetowe 2
30.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_220B
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
31.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_321
Maciej Poliwoda, dr inż.
Wytwarzanie oprogramowania
32.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_312
Izabela Rejer, dr hab.
Komunikacja człowiek-maszyna
33.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_311
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
34.12:15
14:00
WI-1- 129 wyk
S2_I_W
Leonard Rozenberg, dr hab.inż.
Ekonomiczne i prawne podstawy biznesu
35.12:15
14:00
WI-1- 200 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
36.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_324
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
37.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_125A
Krzysztof Bogusławski, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
38.14:15
16:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_330
Kamil Bortko, mgr
Zarządzanie informacją 2
39.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_324
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
40.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_335
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
41.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
lato_S2_I_IO_L
Wojciech Maleika, dr hab.inż.
Języki analizy danych
42.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_211B
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
43.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_310
Izabela Rejer, dr hab.
Komunikacja człowiek-maszyna
44.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_312
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
45.14:15
16:00
WI-1- 129 aud
S2_I_A
Leonard Rozenberg, dr hab.inż.
Ekonomiczne i prawne podstawy biznesu
46.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Systemy wspomagania decyzji
47.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_220
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.16:15
18:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220B
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
49.16:15
18:00
WI-1- 013 wyk
Er+_zima_1 sem
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Introduction to Natural Language
50.16:15
19:00
WI-1- 128 wyk
PO8_Nmi1_W
Valerii Korobov, prof., dr.hab.
Nowoczesne metody informatyki 1
51.16:15
18:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_125A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Programowanie 1
52.16:15
18:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_335
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
53.16:15
18:00
WI-1- 206 wyk
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2022-12-05, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
54.18:15
20:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_214A
Mirosław Mościcki, dr inż.
Systemy operacyjne
55.18:15
20:00
WI-1- 003 lab
S2_I_SKZ_3 sem
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Przetwarzanie danych semantycznych