Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 128 wyk
lato_S2_I_W_ 0
Anna Barcz dr inż.
Matematyka obliczeniowa
2.08:15
10:00
WI-1- 308 lab
S2_I_L_14 A
Aneta Bera mgr inż.
Algorytmy eksploracji danych
3.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
Er+_lato_1 sem
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Expert systems (wi)
4.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
Er+_lato_2 sem
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Expert systems (wi)
5.08:15
10:00
WI-1- 129 wyk
BP6_JAD_W_36
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Języki analizy danych
6.08:15
10:00
WI-1- 317 pro
BP1_PSBD_P_31B
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
7.08:15
10:00
WI-1- 007 pro
BP2_Ipz_P_32A
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Inżynierski projekt zespołowy - MCP
8.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_222 B
Wojciech Sałabun dr inż.
Bazy danych
9.08:15
10:00
WI-1- 310 pro
S1_IC_P_36B
Jerzy Sołdek prof. dr inż.
Pracownia dyplomowa I
10.08:15
10:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_21
Bożena Śmiałkowska dr hab.
Bazy danych
11.08:15
10:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_121
Michał Twardochleb dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
12.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_110 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
13.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
lato_S2_I_L_14
Anna Barcz dr inż.
Matematyka obliczeniowa
14.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_212 B
Piotr Bartków mgr
Bazy danych
15.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S2_I_L_16 A
Aneta Bera mgr inż.
Algorytmy eksploracji danych
16.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
BP1_C#_L_31C
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie w języku C#
17.10:15
12:00
WI-1- 007 lab
BP6_Pznu_L_36B
Kamil Bortko mgr
Projektowanie zorientowane na
18.10:15
12:00
WI-1- 208 pro
S1_I_P_213 B
Michał Chwesiuk mgr inż.
Gry komputerowe
19.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_20 B
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami
20.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
BP6_ADiUM_L_36
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Analiza danych i uczenie maszynowe
21.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
Er+_lato_1 sem
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Expert systems (wi)
22.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
Er+_lato_2 sem
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Expert systems (wi)
23.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
BP6_JAD_L_36A
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Języki analizy danych
24.10:15
12:00
WI-1- 317 pro
BP1_PSBD_P_31A
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
25.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_113
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
26.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
lato_S2_I_L_17
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie i analiza systemów
27.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
S1_IC_L_20 A
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zarządzanie wiedzą
28.10:15
12:00
WI-1- 206 pro
S1_IC_P_36A
Jerzy Sołdek prof. dr inż.
Pracownia dyplomowa I
29.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_22
Bożena Śmiałkowska dr hab.
Bazy danych
30.10:15
12:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_115
Michał Twardochleb dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
31.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_112 A
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
32.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_220 A
Piotr Bartków mgr
Bazy danych
33.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
BP1_C#_L_31B
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie w języku C#
34.12:15
14:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_220 B
Kamil Bortko mgr
Bazy danych
35.12:15
14:00
WI-1- 215 wyk
BP2_BiHDwI_W_3
Piotr Buczyński dr
Bazy i hurtownie danych w Internecie
36.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S2_I_L_16 A
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
37.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_21 A
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami
38.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
BP6_ADiUM_L_36
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Analiza danych i uczenie maszynowe
39.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
BP6_JAD_L_36B
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Języki analizy danych
40.12:15
14:00
WI-1- 317 pro
BP1_PSBD_P_31C
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
41.12:15
14:00
WI-1- 206 aud
S1_IC_A_36
Tomasz Lipczyński dr inż.
Komunikacja interpersonalna
42.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_121
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
43.12:15
14:00
WI-1- 010 pro
BP2_Ipz_P_32C
Wiesław Pietruszkiewicz dr inż.
Inżynierski projekt zespołowy - MCP
44.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
BP1_PAI_L_31A
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie aplikacji internetowych
45.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
lato_S2_I_L_14
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie i analiza systemów
46.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
S1_IC_L_32 B
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Integracja systemów informacyjnych
47.12:15
14:00
WI-1- 217 lab
Er+_lato_1 sem
Wojciech Sałabun dr inż.
Intelligent Decision Systems (wi)
48.12:15
14:00
WI-1- 217 lab
Er+_lato_2 sem
Wojciech Sałabun dr inż.
Intelligent Decision Systems (wi)
49.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_222 A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne II

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
50.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_113 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
51.14:15
16:00
WI-1- 010 pro
BP2_Pg II_P_32
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki II
52.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_213 A
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
53.14:15
16:00
WI-1- 304 lab
S1_IC_L_36 A
Tomasz Lipczyński dr inż.
Integracja systemów informacyjnych
54.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_121 B
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
55.14:15
16:00
WI-1- 310 pro
BP2_Ipz_P_32C
Wiesław Pietruszkiewicz dr inż.
Inżynierski projekt zespołowy - MCP
56.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
BP5_PGK_L_35B
Patryk Piotrowski inżynier
Programowanie gier komputerowych
57.14:15
16:00
WI-1- 013 wyk
BP1_PAI_W_31
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie aplikacji internetowych
58.14:15
16:00
WI-1- 316 pro
BP2_PAI_P_32C
Marcin Prys mgr inż.
Projektowanie aplikacji internetowych
59.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_124
Jan Rodziewicz-Bielewicz mgr inż.
Matematyka dyskretna
60.14:15
16:00
WI-1- 128 wyk
BP6_KSWD_W_36
Wojciech Sałabun dr inż.
Komputerowe systemy wspomagania decyzji

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
61.16:15
18:00
WI-1- 013 wyk
powt._2 sem._M
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką II
62.16:15
18:00
WI-1- 010 pro
BP2_Pg II_P_32
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki II
63.16:15
18:00
WI-1- 313 lab
BP2_PDD_L_32D
Łukasz Cieszyński mgr
Programowanie dokumentów dynamicznych
64.16:15
18:00
WI-1- 215 wyk
BP1_Java_W_31
Krzysztof Kraska dr inż.
Programowanie w języku Java
65.16:15
18:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_210 B
Tomasz Lipczyński dr inż.
Bazy danych
66.16:15
18:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_220 B
Maciej Poliwoda dr inż.
Inżynieria oprogramowania
67.16:15
18:00
WI-1- 129 wyk
Er+_lato_1 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)
68.16:15
18:00
WI-1- 129 wyk
Er+_lato_2 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)

  WI1, ŚRODA, 2019-04-24, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
69.18:15
20:00
WI-1- 013 aud
powt._2 sem._M
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką II
70.18:15
20:00
WI-1- 316 lab
Er+_lato_1 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)
71.18:15
20:00
WI-1- 316 lab
Er+_lato_2 sem
Tomasz Wierciński dr inż.
Java programming (wi)