Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Dziekan Wydziału Informatyki zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 19.01.2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 261) zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgra inż. Michała Chwesiuka która odbędzie się 26 maja 2020 r. o godz. 10.15 poprzez platformę Teams – posiedzenie zdalne.

Temat rozprawy doktorskiej: Pomiar charakterystyk czułości na kontrast w peryferyjnych obszarach widzenia oraz ich wykorzystanie do przyspieszania syntezy obrazów

Promotor:

dr hab. inż. Radosław Mantiuk, prof. ZUT - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Bogusław Cyganek - Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

dr hab. inż. Katarzyna Harężlak, prof. PŚl - Politechnika Śląska

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Wydziału Informatyki, Szczecin, ul. Żołnierska 49. Streszczenie rozprawy doktorskiej, łącznie z recenzjami umieszczone jest na stronie BIP ZUT.

Obrona pracy doktorskiej będzie realizowana w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy MS Teams (zgodnie z Ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 roku o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (D. U. poz. 695). Aby wziąć udział w posiedzeniu zdalnym należy wysłać zgłoszenie na co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem obrony na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do współdziałania z aplikacją Teams potrzebne jest aktywne konto Microsoftu

Dziekan Wydziału Informatyki
dr hab. inż. Jerzy Pejaś, prof. ZUT