Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

GlobalLogic zaprasza na kolejną już edycję Automotive Academy.
To płatny staż dla studentów i absolwentów zainteresowanych branżą automotive, organizowany przez firmę już po raz ósmy.
Podczas stażu uczestnicy mają okazję podszkolić swoje umiejętności związane z C/C++, poznać narzędzia używane na co dzień w projektach IT (SVN, GIT, JIRA, JENKINS), metodyki pracy (SCRUM, KANBAN, V-MODEL), itp. Wiedza zdobyta w części teoretycznej stażu jest następnie wykorzystana w praktyce podczas pracy nad projektem wewnętrznym.
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, staż odbędzie się w formie zdalnej.
Od kandydatów wymagana jest podstawowa znajomość C i/lub C++, komunikatywny język angielski oraz dostępność w okresie lipiec- wrzesień 2021 w wymiarze 7-8 godzin dziennie. 
Szczegóły dostępne są na stronie GlobalLogic, pod linkiem: https://www.globallogic.com/pl/careers/automotive-academy-trainee-irc116561/.
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Apptimia staż
Ruszyły zapisy na staż w firmie Apptimia. 

Podczas stażu będziecie mieli okazję pracować w zespole nad konkretnym projektem. Opiekować się będą Wami nasi doświadczeni programiści, którzy wytłumaczą Wam zagadnienia techniczne, jak i wprowadzą w inne aspekty pracy programisty.

Staż rozpocznie się w lipcu i potrwa do końca sierpnia, będzie odbywał się w pełnym wymiarze godzin, stacjonarnie w naszym biurze.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej:

 
 
 
 
 
 
B&R Automatyka Przemysłowa zaprasza na praktykę

Firma B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. proponuje studentom dwie opcje realizacji praktyki.

Pierwsza, to praktyki u jednego z klientów firmy z regionu studenta. Druga, to praktyki w biurze B&R, które odbędą się w formie zdalnej lub stacjonarnej. Pomimo sytuacji związanej z Covid firma zapewnia, że praktyki odbędą się, a program dostosuje do aktualnej sytuacji.

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 30 maja.

Więcej informacji można znaleźć na:
https://iautomatyka.pl/studencie-rekrutacje-startuja-juz-1-kwietnia/
https://www.br-automation.com/pl/kariera/studenci/praktyki-i-staze-w-firmie-br/

lub kontaktując się bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za organizację praktyk w regionie: paula.grzegorzewska@br-automation.com

Dopiero co zakończyliśmy rekrutację do Radio Inkubator a już uruchamiamy kolejną.
Tym razem będzie to Inkubator w obszarze DevOps!

Jeżeli posiadasz bazowe kompetencje w zakresie: język programowania C# w .NET/.NET Core, Windows PowerShell, znasz tematy sieciowe lub interesuje Cię testowanie, aplikuj: https://tiny.pl/rkbg6.

Korzyści dla Ciebie: rozwój kompetencji w nowoczesnych technologiach opartych na MS Azure DevOps przy wsparciu doświadczonych trenerów oraz szansa rozpoczęcia pracy w jednym z naszych zespołów.

Kiedy: lipiec - sierpień (2 miesiące).

Gdzie: tryb online oraz biuro TietoEVRY (Piastów Office Centre w Szczecinie).

Podczas Inkubatora:

  • nauczysz się pracy w zespole nad projektem dotyczącym uproszczonego systemu zarządzania z branży medycznej lub opieki społecznej,
  • rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole,
  • nauczysz się programowania w języku C# na platformie .NET Core,
  • poznasz podstawy testowania stworzonej przez Ciebie aplikacji,
  • a to wszystko przeplatane będzie zdobywaniem wiedzy z zakresu technologii MS .NET w środowisku Azure DevOps.

Zgłoszenia: do 31 maja 2021 r.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów IT chcących z sukcesami budować swoją karierę zawodową 🤝!

 Program TietoEvry DevOps Incubator to doskonała okazja do rozpoczęcia kariery zawodowej w świecie IT.

TietoEvry zapewnia intensywny dwumiesięczny kurs, podczas którego będziesz miał wyjątkową okazję rozwinąć swoją wiedzę zgodnie ze sposobami pracy DevOps w różnych branżach, takich jak opieka zdrowotna czy opieka społeczna.
Poszukujemy informatyków na bardzo wczesnym etapie kariery, chętnych do nauki wśród najlepszych mentorów w województwie zachodniopomorskim. Jeśli interesuje Cię rozwijanie umiejętności informatycznych i szybko się uczysz - jesteś graczem, którego szukamy!
Aplikuj: