Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Drodzy studenci, w obecnym roku akademickim wspólnie z firmą TietoEVRY będzie prowadzony cykl zajęć związany z metodyką DevOps.
Wszystkie wykłady będą prowadzone zdalnie z wykorzystaniem platformy MS Teams przez specjalistów z firmy TietoEVRY i z tego miejsca wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w czwartek w godz. 12.15 - 13.45 a tematem będzie:  Wprowadzenie do metodyk Agile i praktyk Lean.

Prowadzącymi będą:
Tomasz Lisowski, fizyk z wykształcenia, programista z zamiłowania, z wieloletnim doświadczeniem pracy w dużych firmach i korporacjach w Polsce i za granicą. Od prawie 11 lat związany z ruchem Agile, certyfikowany ScrumMaster (Scrum Alliance). Przygoda z TietoEvry rozpoczęła się już prawie 4 lata temu, gdzie miał okazję pełnić rolę Developera i ScrumMastera w różnych zespołach Scrumowych.
oraz
Mikołaj Milewski, programista, Scrum Master i architekt oprogramowania z 15+ lat doświadczenia. Entuzjasta software designu, OOP, Scruma i technologii webowych, okazjonalnie prelegent na konferencjach lokalnych i ogólnokrajowych. W wolnych chwilach mól książkowy, cyklista i wielbiciel kaktusów.
 
Link do spotkania: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/...
 
Do zobaczenia i usłyszenia.