Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Hackathon Szczecin #ZaprojektujPrzyszłość

Chcesz pomóc osobom z Ukrainy?

🦾 w dniach 25-26 czerwca weź udział w Hackathonie Szczecin #ZaprojektujPrzyszłość, podejmij jedno z czterech wyzwań i stwórz rozwiązanie, które pomoże w trwającym kryzysie❗

Do wygrania cenne nagrody! 💲

1. Stwórz wtyczkę 🧩 która będzie wskazywać kraj, z którego pochodzi produkt ze sklepu internetowego. Powinna również zawierać alert na asortyment pochodzący z Rosji ⚠ Do wygrania jest 10.000 zł!

2. Zaprojektuj aplikację pomagającą zasymilować się 🤝 napływającym Ukraińcom w nowym środowisku 🧑‍🤝‍🧑 Najlepsze rozwiązanie wygra 10.000zł!

3. Stwórz rozwiązanie dla szkół i placówek edukacyjnych, które pomoże zintegrować edukację polsko-ukraińską. 👩‍🏫 Nagrodą jest możliwość preakceleracji w eduLab i dofinansowania Waszego startupu! 📈

4. A może masz zupełnie inny pomysł na innowacyjne rozwiązanie, które pomoże uchodźcom z Ukrainy? 🤔 Niech poniesie Cię fantazja! 🙋 Zwycięski zespół otrzyma nagrody rzeczowe o wartości 1000zł dla każdego członka zespołu!

Więcej informacji: https://startupacademy.pl/hackathon-zaprojektuj-przyszlosc/

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
Organizatorem jest Startup Academy we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.