Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 08:00

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:00
09:35
WI-1- 206 wyk
BP1_JavaEE_W_4
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
2.08:00
09:35
WI-1- 003 lab
N1_I_L_30 B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
3.08:00
09:35
WI-1- 129 wyk
N2_I_W_01
Piotr Buczyński dr
Modelowanie i analiza systemów
4.08:00
09:35
WI-1- 013 wyk
N1_I_W_2
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
5.08:00
09:35
WI-1- 300 lab
N1_I_L_31 B
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 08:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
6.08:50
13:00
WI-1- 307 lab
SP_CA_L_01
Maciej Roszkowski dr inż.
MOC 20741 Networking with Windows Server

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 09:40

LpGodzSalaNazwisko i imię
7.09:40
11:20
WI-1- 313 lab
BP1_JavaEE_L_4
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
8.09:40
11:20
WI-1- 302 lab
N1_I_L_31 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
9.09:40
11:20
WI-1- 129 aud
N2_I_A_14i18
Piotr Buczyński dr
Modelowanie i analiza systemów
10.09:40
11:20
WI-1- 310 lab
N1_I_L_21A
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
11.09:40
11:20
WI-1- 303 lab
N1_I_L_20 B
Larisa Dobryakova dr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
12.09:40
11:20
WI-1- 303 wyk
powt._1 sem_Ma
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka dyskretna
13.09:40
11:20
WI-1- 308 lab
N1_I_L_20 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
14.09:40
11:20
WI-1- 315 lab
BP2_.NET_L_42A
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
15.09:40
11:20
WI-1- 300 lab
N1_I_L_30 A
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
16.09:40
11:20
WI-1- 316 lab
N1_I_L_12 A
Wojciech Sałabun dr inż.
Narzędzia inżynierskie
17.09:40
11:20
WI-1- 304 lab
N1_I_L_11 A
Kamil Twarogal mgr inż.
Programowanie 1
18.09:40
11:20
WI-1- 316 lab
N1_I_L_12 A
Kamil Twarogal mgr inż.
Programowanie 1
19.09:40
12:10
WI-1- 011 lab
SP_PK_L_1 sem_
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Podstawy programowania

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 11:25

LpGodzSalaNazwisko i imię
20.11:25
13:00
WI-1- 317 lab
N2_I_L_14 A
Aneta Bera mgr inż.
Algorytmy eksploracji danych
21.11:25
13:00
WI-1- 313 lab
BP1_JavaEE_L_4
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
22.11:25
13:00
WI-1- 302 lab
N1_I_L_31 B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
23.11:25
13:00
WI-1- 303 aud
powt._1 sem_Ma
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka dyskretna
24.11:25
13:00
WI-1- 303 lab
N1_I_L_21A
Larisa Dobryakova dr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
25.11:25
13:00
WI-1- 308 lab
N1_I_L_20 B
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
26.11:25
13:00
WI-1- 310 lab
N1_I_L_20 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie obiektowe
27.11:25
13:00
WI-1- 315 lab
BP2_.NET_L_42B
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
28.11:25
13:00
WI-1- 300 lab
N1_I_L_30 B
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
29.11:25
13:00
WI-1- 316 lab
N1_I_L_13 A
Wojciech Sałabun dr inż.
Narzędzia inżynierskie
30.11:25
13:00
WI-1- 316 lab
N1_I_L_11 A
Kamil Twarogal mgr inż.
Programowanie 1

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
31.12:15
15:05
WI-1- 011 lab
SP_PK_L_1 sem_
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Podstawy programowania

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 13:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
32.13:30
15:05
WI-1- 317 lab
N2_I_L_18 A
Aneta Bera mgr inż.
Algorytmy eksploracji danych
33.13:30
15:05
WI-1- 003 lab
BP2_Bihdwi_L_4
Piotr Buczyński dr
Bazy i hurtownie danych w Internecie
34.13:30
15:05
WI-1- 303 lab
N1_I_L_20 A
Larisa Dobryakova dr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
35.13:30
15:05
WI-1- 308 lab
N1_I_L_30 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody optymalizacji
36.13:30
15:05
WI-1- 302 lab
N1_I_L_13 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
37.13:30
15:05
WI-1- 313 lab
N1_I_L_20 B
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
38.13:30
15:05
WI-1- 315 lab
BP2_.NET_L_42C
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
39.13:30
15:05
WI-1- 300 lab
N1_I_L_31 A
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
40.13:30
15:05
WI-1- 316 lab
N1_I_L_13 B
Wojciech Sałabun dr inż.
Narzędzia inżynierskie
41.13:30
15:05
WI-1- 128 wyk
BP1_XML_W_41
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 15:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
42.15:10
16:45
WI-1- 317 lab
N2_I_L_14 B
Aneta Bera mgr inż.
Algorytmy eksploracji danych
43.15:10
16:45
WI-1- 003 lab
N1_I_L_30 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
44.15:10
16:45
WI-1- 011 lab
N1_I_L_13 B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
45.15:10
16:45
WI-1- 129 wyk
BP2_.NET_W_42
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
46.15:10
16:45
WI-1- 316 lab
N1_I_L_20 B
Wojciech Sałabun dr inż.
Inżynierskie pakiety oprogramowania
47.15:10
16:45
WI-1- 313 pro
BP1_XML_P_41A
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 16:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.16:50
18:25
WI-1- 011 lab
N1_I_L_21A
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
49.16:50
19:15
WI-1- 215 wyk
N1_I_W_01
Zbigniew Łosiewicz dr inż.
Szkolenie BHP
50.16:50
18:25
WI-1- 129 wyk
N2_I_W_14
Maciej Poliwoda dr inż.
Techniki szybkiego wytwarzania aplikacji
51.16:50
18:25
WI-1- 313 pro
BP1_XML_P_41B
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 18:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
52.18:30
20:05
WI-1- 307 lab
N1_I_L_31 A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Przetwarzanie obrazów
53.18:30
20:05
WI-1- 011 lab
powt._3 sem._
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 19:20

LpGodzSalaNazwisko i imię
54.19:20
20:55
WI-1- 013 wyk
N2_I_W_01
Zbigniew Łosiewicz dr inż.
Szkolenie BHP

WI1, NIEDZIELA, 2019-01-20, godz: 20:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
55.20:10
20:55
WI-1- 206 aud
powt.1sem_Amia
Włodzimierz Laskowski dr
Analiza matematyczna i algebra liniowa I