Aktualności studenckie

AMBASADA STANÓW ZJEDNOCZONYCH W WARSZAWIE oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do udziału w Amerykańskich Targach Pracy Wakacyjnej dla studentów. Rekrutacja na Targi kończy się 24 stycznia 2018 roku.

ABY ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA TARGI, NALEŻY ZROBIĆ TRZY KROKI:

 1. Założyć profil na stronie HTTPS://FOOTPRINTS.CCUSA.COM/
 2. Wybrać program CAMP COUNSELORS SUMMER 2018
 3. Zaznaczyć opcję programową SUPPORT STAFF

Po założeniu profilu, studencki ambasador na danej uczelni kontaktuje się bezpośrednio z kandydatami oraz przeprowadza przez proces rekrutacji.

AMERYKAŃSKIE TARGI PRACY WAKACYJNEJ DLA STUDENTÓW odbywają się w Polsce OD 22 LAT. W tym roku 17 PRACODAWCÓW przyjedzie aby zatrudnić setki studentów. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje praktyki studenckie. Od 1986 roku wakacje w USA spędziło blisko 28 TYSIĘCY POLSKICH STUDENTÓW, poznając kulturę oraz zdobywając prawdziwe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. NA TARGACH OBECNY BĘDZIE KONSUL Z AMBASADY STANÓW ZJEDNOCZONYCH W WARSZAWIE.

WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELA KOORDYNATOR REGIONALNY:
MAREK WITKOWSKI
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
506 761 744

Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 32 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 480 000 studentów z 62 krajów, w tym roku wyjedzie 15 000 studentów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov

Wyciągi z list najlepszych absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w roku akademickim 2016/2017 uprawnionych do ubiegania się o umorzenie kredytu lub pożyczki studenckiej na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie.

Rekrutacja na płatne staże z IAESTE

 Nie przegap swojej szansy na staż marzeń i już dziś zapisz się na płatny staż zagraniczny z IAESTE.

Na stażu z IAESTE:

 • będziesz mógł się rozwijać i stawiać czoła nowym wyzwaniom,
 • poznasz wielu studentów z ponad 80 krajów na całym świecie,
 • zdobędziesz doświadczenie zawodowe,
 • nawiążesz znajomości na długie lata,
 • przeżyjesz najlepsze chwile w międzynarodowym środowisku,
 • zrealizujesz swoje marzenia!

Rekrutacja trwa tylko do 12.01.2018 roku, zgłoś się już dziś! Wystarczy wypełnić formularz.

Masz jakieś pytania?
Chcesz wiedzieć więcej o tym jak działamy i co robimy?
Napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub znajdź nas na fb: IAESTE Szczecin

Badania lekarskie dotyczą tylko tych studentów, którzy nie posiadają ważnych badań oraz którym w roku akademickim 2017/2018 upływa termin ważności badania. Badania lekarskie studentów studiów niestacjonarnych będą przeprowadzane od listopada 2017 r. w Przychodni Ogólnej przy ul. Bohaterów Warszawy 51 w Szczecinie (tel. 91 449 45 34)

 • we wtorki, środy i czwartki w godz. 8.00-17.00
 • w poniedziałki i piątki w godz. 8.00-14.00

Studenci, którzy nie mogą zgłosić się do Przychodni ZUT (dotyczy m.in. osób spoza Szczecina) mogą wykonać bezpłatne badanie w przychodniach, które mają podpisane umowy z Urzędem Marszałkowskim, na podstawie skierowań wydanych w Dziekanacie Wydziału określających czynniki szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia. Student zgłaszający się do przychodni powinien posiadać:

 • skierowanie na badanie lekarskie wydane przez Dziekanat,
 • dowód osobisty,

Zgodnie z § 18 ust. 7 Regulaminu studiów ZUT w Szczecinie, student zobowiązany do poddawania się badaniom lekarskim określonym przez Uczelnię.

szkolenia microsoft na WI

Wydział Informatyki ZUT organizuje autoryzowane szkolenia Microsoft Windows Server 2016 dla studentów ZUT:

 • Szkolenie 20740 - Instalacja, przestrzeń dyskowa i przetwarzanie danych w Windows Server 2016,
 • Szkolenie 20741 - Zarządzanie siecią w Windows Server 2016,
 • Szkolenie 20742 - Zarządzanie tożsamością w Windows Server 2016.

Każde szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego trenera Microsoft w języku polskim. Wszystkie szkolenia są oparte o oryginalne podręczniki Microsoft (anglojęzyczne), na odpowiednio skonfigurowanym środowisku laboratoryjnym maszyn wirtualnych Hyper-V. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje świadectwo ukończenia szkolenia Microsoft i uzyskuje dodatkowy 14-dniowy dostęp do trenera Microsoft.

Szczegółowe informacje i rejestracja dostępne są na stronie: http://maciejroszkowski.pl